Osoby kontaktowe

  • Łukasz Sobota  Członek Zarządu  

e-mail: sobota@bibusmetals.com.pl  

tel. 61 641 40 22

  • Łukasz Frąckowiak  Sprzedaż 

e-mail: frackowiak@bibusmetals.com.pl 

tel. 61 641 40 24

  • Artur Habura Sprzedaż 

e-mail: habura@bibusmetals.com.pl 

tel. 61 641 40 27

  • Krzysztof Dudziński  Sprzedaż 

e-mail: krzysztof@bibusmetals.com.pl 

tel. 61 641 40 28

  • Arkadiusz Rok  Cięcie wodą 

e-mail: rok@bibusmetals.com.pl 

tel. 61 641 40 25

  • Joanna Dudzińska  Dział logistyki i administracji 

e-mail: dudzinska@bibusmetals.com.pl 

tel. 61 641 40 26

  • Monika Nowakowska  Asystentka Zarządu 

e-mail: nowakowska@bibusmetals.com.pl 

tel. 61 641 40 23

  • Monika Stolkowska  Główna Księgowa 

e-mail: stolkowska@bibusmetals.com.pl 

tel. 61 641 40 29

  • Krzysztof Zatoński  Magazyn

 

BIBUS METALS Sp. z o.o.

Piaskowa 31
PL-62070 Dąbrowa

Tel. +48 (0) 61 641 40 20
Fax +48 (0) 61 641 40 21

E-mail: info@bibusmetals.com.pl